
Ручка для китайських дверей ASTEX (без підсвітки) універсальна
245 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT-HY1-SN
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка для китайських дверей ASTEX (без підсвітки). Відкривання універсальне.
Комплектація
- Ручки — 2 шт.
- Квадратний стрижень — 1 шт.>
- Шурупи — 1 комплект
- Пластикова прокладка — 2 шт.
- Стяжні болти — 2 шт.
- Відстань між болтами 235 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Наявність замку | Ні |
| Ключі | Ні |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Розміри | |
| Ширина розетки/планки | 60 мм |
| Висота розетки/планки | 275 мм |
| Міжосьова відстань | 68 мм |
- Ціна: 245 ₴


