АКЦИЯ

Цвяхи будівельні 2,5*50 (1 кг/пач)
65 ₴/кг
- В наявності
- Код: 000501
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цвях будівельний виготовлений із сталі і очищений від виробничого сміття. Діаметр цвяха 2,5 мм, а довжина 50 мм. Даний цвях найчастіше використовують для кріплення дерев'яного бруса та інших матеріалів з дерева. Завжди є в наявності упаковки по 1 кг. і ящики по 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 2.5 мм |
| Довжина цвяха | 50 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 65 ₴/кг

