
Цвяхи будівельні 2,0*40 (1 кг/пач)
66 ₴/кг
- В наявності
- Код: 000401
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гвозд будівельний, без покриття (чорний). Застосовується для скріплення різних дерев'яних конструкцій. Використовується переважно в будівництві та побуті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 2 мм |
| Довжина цвяха | 40 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 66 ₴/кг

