
Замок врізний ASTEX AT-SR600-BN (аналог замка 1082 довгий ключ)
290 ₴
- В наявності
- Код: 1082
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок сувальдний додатковий для металевих дверей.
Комплектація
- Замок врізний сувальдний — 1 шт.
- Комплект ключів — 5 шт.
- Декоративні накладки — 2 шт.
- Комплект кріплення — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Додатковий |
| Додаткові | |
| Backset | 50 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 290 ₴




