Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця в ПВХ покритті, комірка 50х50, RAL6005 зелений. Висота рулону 1,5 метра, діаметр дроту 2,5 мм, довжина рулону 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огородження ділянки |
| Ширина | 1.5 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 50 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Колір | Зелений |
| Діаметр | 2.5 см |
| Стан | Нове |
| Розмір комірки | 50 мм |
| Приховування | Полімерне |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр дроту | 2.5 мм |
- Ціна: 945 ₴


