
Петля дверна ASTEX 100*63*2,0 мм накладна (метелик) AB (пара)
100 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 10063AB
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля дверна накладна метелик 100*63*2.0 мм. Колір бронза. Ці петлі, є універсальними та не вимагають врізки.
Комплектація
- Петля — 2 шт.
- Саморізи для монтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Бронзовий |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Стан | Новий |
- Ціна: 100 ₴/пара



