Топ продаж

Сітка зварна 12*12*1,6 мм (1*15 м) оцинкована
3 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12121615
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка зварна оцинкована:
- розмір комірки 12 на 12 мм
- товщина дроту 1,6 мм
- висота рулону 1 метр
- довжина рулону 15 метрів
- покриття цинк
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огородження ділянки |
| Матеріал | Оцинкований дріт |
| Ширина | 1 м |
| Довжина | 15 м |
| Ширина комірки | 12 мм |
| Довжина комірки | 12 мм |
| Стан | Нове |
| Приховування | дюйм3 |
| Діаметр дроту | 1.6 мм |
- Ціна: 3 950 ₴

