
Болт метричний М14*70 із шестигранною головкою DIN933 цинк білий (шт)
19,20 ₴
- В наявності
- Код: 14070
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болт метричний із повною різзю та шестигранною головкою, DIN 933, ISO 4017 (ДСТУ 7798-70, 7805-70). Цинкове покриття. Застосовується в будівництві, машинобудування, промислових і виробничих галузях (з шайбами, гайками відповідних розмірів).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Довжина гвинта | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Із шестигранною головкою та повною різзю |
| Матеріал болта | Сталь |
| Довжина болта | 70 мм |
| Наявність гайки | Немає |
| Тип різі | Метрична |
- Ціна: 19,20 ₴

