
Кутик меблевий №4 з одним ребром жорсткості 40х40х20 1,5 мм (шт)
5,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 404020
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок меблевий анодований з одним ребром жорсткості. Розмір 40х40х20, товщина металу 1,5 мм, діаметр отворів 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Довжина | 40 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення виробу | Куточок |
| Ширина | 20 мм |
| Кількість в пакованні | 20 шт. |
| Товщина | 1.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
- Ціна: 5,30 ₴


