
Замок врізний Тандем ЗВ-9Н-1Р коричневий (шт)
485 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗВ-9Н-1Р
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок дверний ТАНДЕМ ЗВ-9Н-1Р із ручками, застосовується для встановлення на міжкімнатні та вхідні двері. Конструкція замку дає змогу встановлювати на праві та ліві двері.
Комплектація
- Замок
- Ручки на планці
- Відповідна планка
- Квадрат
- Комплект кріплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір замку | Коричневий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 24 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Додаткові | |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 85 мм |
- Ціна: 485 ₴


