
Замок врізний ASTEX AT-Lock-252R-BN для металевих вхідних дверей
499 ₴
- В наявності
- Код: AT-Lock-252R BN
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Циліндровий врізний замок ASTEX AT-Lock-252R-BN встановлюється на вхідні металеві двері. Засувка переналаштовується як на праву, так і наліву сторону зачинення дверей. У корпусі є всі технологічні затвердіння для встановлення захисної та декоративної фурнітури. Корпус замка взаємозамінний з іншими серіями замків: KALE 252 RL, CLASS 252 L.
Особливості:
- Три круглі ригелі діаметром 18 мм
- Вихід ригеля 37 мм
- Опорний підшипник стрижня ручки для плавного ходу
- Керується ручкою й циліндровим механізмом
- Встановлюється на вхідні металеві двері
Комплектація
- Механізм замка
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір замку | Сатин |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 37 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Тип замикання | Основний |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 499 ₴




