Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- розмір комірки 50 на 50 мм
- товщина дроту 1,8 мм
- висота рулону 1,5 м.
- довжина рулону 20 метрів
- покриття цинк
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огородження ділянки |
| Матеріал | Оцинкований дріт |
| Ширина | 1.5 м |
| Довжина | 20 м |
| Ширина комірки | 50 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Стан | Нове |
| Приховування | дюйм3 |
| Діаметр дроту | 1.8 мм |
- Ціна: 2 450 ₴


