АКЦИЯ

Кутик меблевий №1 з одним ребром жорсткості 20х20х17 1,5 мм (шт)
2,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 202017
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутик меблевий анодований №1 з одним ребром жорсткості. Розмір 20х20х17, товщина металу 1,5 мм, діаметр отворів 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Довжина | 20 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення виробу | Куточок |
| Ширина | 17 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 1.5 мм |
| Висота | 20 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
- Ціна: 2,50 ₴

