
Замок накладний Мотор Січ ЗН-1 (шт)
350 ₴
- В наявності
- Код: ЗН-1
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок накладний Мотор Січ ЗН-1 призначений для зачинення внутрішніх дверей приміщень і квартир завтовшки не більш ніж 40 мм. Замок універсальний, може встановлюватися на ліві та праві двері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Мотор Січ |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Клас захисту замку | 1 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 4 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 93 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 350 ₴

