
Куточок перфорований No240 з ребром жорсткості 120х120х60 2,5 мм (шт)
50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12012060
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок перфорований No240 анодований два ребра жорсткості. Розмір 120х120х60, товщина металу 2,5 мм, діаметр отворів 5 мм і 8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Довжина | 120 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення виробу | Куточок |
| Ширина | 60 мм |
| Кількість в пакованні | 10 шт. |
| Товщина | 2.5 мм |
| Висота | 120 мм |
- Ціна: 50 ₴



