
Кутик меблевий No122 з ребром жорсткості 61х65х60 2,0 мм (шт)
19 ₴
- Готово до відправки
- Код: 616160
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок меблевий No125 анодований два ребра жорсткості. Розмір 61х65х60, товщина металу 2,0 мм, діаметр отворів 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Приховування | дюйм3 |
| Довжина | 61 мм |
| Стан | Нове |
| Кількість отворів для кріплення | 8 |
| Тип кріплення виробу | Куточок |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Кількість в пакованні | 20 шт. |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 19 ₴



