Топ продаж

Кутик меблевий №10 з ребром жорсткості 35х35х40 1,5 мм (шт)
9,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 353540
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок меблевий №10 анодований два ребра жорсткості. Розмір 35х35х40, товщина металу 1,5 мм, діаметр отворів 5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Куточок |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Довжина | 35 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення виробу | Куточок |
| Ширина | 40 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 1.5 мм |
| Висота | 35 мм |
| Кількість отворів для кріплення | 6 |
- Ціна: 9,50 ₴



