
Петля приварна для воріт D40*180 мм з проточкою та запресованою кулькою (шт)
290 ₴
- В наявності
- Код: 40180
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля приварна для воріт D40*180 мм з проточкою та запресованою кулькою призначена для воріт, каліток, дверей і металевих конструкцій.
Діаметр 40 мм, Висота 180 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Спосіб установки | Приварний |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 180 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 290 ₴




