Топ продаж

Петля приварна краплеподібна на підшипнику 20×140 мм (шт)
85 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20140
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Петля приварна краплеподібна 20×140 мм на підшипнику. Призначена для металевих дверей і конструкцій.
Діаметр 20 мм, довжина 140 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astex |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Краплеподібна |
| Спосіб установки | Приварний |
| Вид петлі по конструкції | Роз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 85 ₴



