
Замок врізний FZB 10-27 (шт)
195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1027
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний сувальдний FZB 10-27, призначений для встановлення на міжкімнатні та вхідні двері. Виліт ригелів 24 мм, висота 75 мм, відстань від лицьової планки до осі ключини 55 мм, товщина 14 мм, ширина 83 мм. Розмір планки висота 140 мм, ширина 22 мм.
Комплектність постачання:
- корпус замка
- відповідна планка
- декоративні накладки
- ключі 3 шт.
- паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Квадратна |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 55 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 75 мм |
- Ціна: 195 ₴

