
Замок накладний ТАНДЕМ ЗН-1 (шт)
375 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗН-1
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок накладний ТАНДЕМ ЗН-1 суцільний ригель. Призначений для встановлення на праві та ліві двері з внутрішньої сторони. Засув замка литий. Хід засова 30 мм. Габаритні розміри замка 100х60х25 мм. Замок комплектується циліндровим механізмом. Секретність замка 1200 комбінацій.
Комплект постачання:
- Замок
- Комплект ключів
- Відповідна планка
- Накладка на серцевину
- Комплект кріплення
- Паспорт
- Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Колір замку | Коричневий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Квадратна |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 375 ₴

