
Замок накладний кодовий 14-41 FZB 40 мм (шт)
875 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14-41
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок накладний кодовий 14-41 FZB 40 мм призначений для встановлення на двері під'їздів, дачних каліток або воріт. Завдяки кнопковій системі, замок не вимагає застосування ключа та зручний для використання великою кількістю користувачів. Покриття замка захищає його від впливу довкілля та дає змогу експлуатувати його на вхідних дверях і воротах. Відкривається механізм у разі одночасного натискання декількох кнопок.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Механізм секретності | Кодовий |
| Кількість ригелів | 1 |
| Вихід ригеля | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Додаткові | |
| Можливість перекодування | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 1.4 кг |
- Ціна: 875 ₴





