
Замок врізний FZB 10-12 хром (шт)
195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1012
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок врізний FZB 10-12 хром із міжосьовим відстанню 62 мм. Призначений для встановлення на міжкімнатні та вхідні двері.
Комплектність постачання:
- корпус замка
- відповідна планка
- комплект кріплення
- паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Комплектація | |
| Кріпильний комплект | Так |
| Кількість ручок | Немає |
| Корпус замку | Так |
| Монтажний ключ | Ні |
| Майстер-ключ | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Додаткові | |
| Backset | 40 мм |
- Ціна: 195 ₴


