Топ продаж

Сітка рабиця оцинкована 35х35х1.2 м (шт)
795 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35351210
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця оцинкована , розмір вічка 35х35 мм, висота рулону 1.2 метра, діаметр дроту 1.5 мм, довжина рулону 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Для обмотки комів, Для огородження ділянки |
| Матеріал | Оцинкований дріт |
| Ширина | 1.2 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 35 мм |
| Довжина комірки | 35 мм |
| Діаметр | 1.5 см |
| Стан | Нове |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Приховування | дюйм3 |
- Ціна: 795 ₴

