
Сітка рабиця оцинкована 50х50х1.2 м (шт)
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50501210
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця оцинкована , розмір вічка 50х50 мм, висота рулону 1.2 метра, діаметр дроту 1.5 мм, довжина рулону 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Цинк |
| Розмір комірки | 50 мм |
| Довжина | 10 м |
| Ширина | 1.2 м |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Для обмотування комів , Для огорожі ділянки |
| Ширина комірки | 50 мм |
- Ціна: 650 ₴

