Топ продаж

Сітка рабиця без покриття (чорна) 35х35х1.5 м (шт)
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 353515100
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця без покриття (чорна), розмір вічка 35х35 мм, висота рулону 1.5 метра, діаметр дроту 1.5 мм, довжина рулону 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для обмотки комів, Для огородження ділянки |
| Ширина | 1.5 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 35 мм |
| Довжина комірки | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Нове |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Приховування | Без покриття |
| Діаметр дроту | 1.5 мм |
- Ціна: 850 ₴

