
Куточок 100×100×100 посилений із двома ребрами жорсткості 2 мм (шт)
35 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2100100100105
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок посилений з двома ребрами жорсткості застосовується для з'єднання дерев'яних конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Упаковка | Пачка |
| Довжина | 100 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 100 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 35 ₴

