Топ продаж

Куточок 40х40х40 2 мм посилений з одним ребром жорсткості
8 ₴
- В наявності
- Код: 140404047
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куточок з одним ребром жорсткості використовують для з'єднання дерев’яних конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Куточок |
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Упаковка | Пачка |
| Довжина | 40 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 40 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 8 ₴

