Топ продаж

Сітка рабиця без покриття (чорна) 50х50х1.5 м (шт)
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 505015100
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця без покриття (чорна), розмір вічка 50х50 мм, висота рулону 1.5 метра, діаметр дроту 1.5 мм, довжина рулону 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Чорний |
| Розмір комірки | 50 мм |
| Довжина | 10 м |
| Ширина | 1.5 м |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 1.5 мм |
| Довжина комірки | 50 мм |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для обмотування комів , Для огорожі ділянки |
| Ширина комірки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дроту | 1.5 мм |
- Ціна: 650 ₴

