Топ продаж

Дюбель швидкого монтажу ЄСМУ 8х60 потай (100 шт./пач.)
115 ₴/упаковка
- В наявності
- Код: 860860
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дюбель — цвях 8х60 потай складається з двох частин: пластикового дюбелю завдовжки 60 мм діаметром 8 мм і забивного шурупа.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дюбеля | Дюбель-цвях, Дюбель-шуруп, Розпірний |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Діаметр дюбеля | 8 мм |
| Довжина дюбеля | 60 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 8 мм |
| Глибина отвору під дюбель | 60 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 115 ₴/упаковка

