Топ продаж

Сітка зварна 12*12*1,2 мм (1*15 мм) оцинкована
2 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12121215
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- розмір комірки 12 на 12 мм
- товщина дроту 1,2 мм
- висота рулону 1 метр
- довжина рулону 15 метрів
- покриття цинк
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Штукатурна |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Цинк |
| Розмір комірки | 12 мм |
| Довжина | 15 м |
| Ширина | 1 м |
| Стан | Новий |
| Довжина комірки | 12 мм |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огорожі ділянки |
| Ширина комірки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дроту | 1.2 мм |
- Ціна: 2 520 ₴

