Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
затискач для металевого троса din 741 5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 5 мм |
| Тип затискача | Дугоподібний |
| Призначення затиску | Посилений, для вантажних систем |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 ₴


