
Затискач d 3 для троса din 741 (шт)
2,50 ₴
- В наявності
- Код: 7413
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
затискач для металевого троса din 741 3мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 3 мм |
| Тип затискача | Дугоподібний |
| Призначення затиску | Посилений, для вантажних систем |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2,50 ₴

