
Саморіз 5.5*32 посилене свердло (250 шт./паковання)
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5525032
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саморіз 5.5*32 з посиленим свердлом. Застосовується для кріплення металевих конструкцій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів, Покрівельний |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5.5 мм |
| Діаметр головки | 8 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Тип накінечника | Свердло з крильцями |
| Довжина кріпильного виробу | 32 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Найменування | саморізи посилені |
- Ціна: 300 ₴



