Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба посилена плоска DIN 440 покриття цинкове гуртом і в роздріб.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Покриття | Цинк |
| Зовнішній діаметр | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Товщина шайби | 2 мм |
- Ціна: 1 ₴


