
Шайба плоска DIN 9021 цинк M 16x50 (шт)
4,60 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 90211650
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба плоска DIN 9021 покриття цинкове гуртом і в роздріб.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Покриття | Цинк |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Вид шайби | Плоска |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
- Ціна: 4,60 ₴

