
Шайба плоска DIN 9021 цинк M 8x24 (шт)
1 ₴
- В наявності
- Код: 9021824
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шайба плоска DIN 9021 покриття цинкове гуртом і в роздріб.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 ₴

