Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цвяхи будівельні 1.4*32 мм розфасовані в пластиковий контейнер по 150 грамів. Користується великим попитом у пасечників для збирання бджолиних рамок для ульєв.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.4 мм |
| Довжина цвяха | 32 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Вага упаковки | 0.015 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 ₴/упаковка


