Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цвяхи будівельні 1.2*25 мм розфасовані в пластиковий контейнер по 150 грамів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.2 мм |
| Довжина цвяха | 25 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Вага упаковки | 0.015 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 18 ₴/упаковка


