
Пластина перфорована 40*200*2.0 мм
14,50 ₴
- В наявності
- Код: 4010041
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластина перфорована монтажна має широке застосування для монтажу дерев'яних конструкцій під час покрівельних та інших робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Упаковка | Пачка |
| Довжина | 200 мм |
| Приховування | дюйм3 |
| Стан | Нове |
| Тип кріплення виробу | Пластина |
| Ширина | 40 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 2 мм |
- Ціна: 14,50 ₴

