
Гайка з'єднувальна (подовжена) М6×18 мм DIN 6334 (шт)
2 ₴
- В наявності
- Код: 20006
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайка з'єднувальна призначена для з'єднання або нарощування нарізних елементів, як-от шпильки, стрижні метричні, болти відповідного розміру. Широке застосування такі гайки знайшли в будівництві — її часто використовують для прокладання вентиляції разом зі шпильками або болтами.
Спосіб встановлення гайки з'єднуваної (подовженої):
- За допомогою шестигранного ключа гайку навертають на один кінець сполучної шпильки, але тільки до половини.
- З іншого боку потрібно закрутити іншу шпильку.
- Щоб кріплення було надійним, його можна зафіксувати контргайками, затягнути муфту з обох боків.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Вид гайки | Подовжена |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Клас міцності | 6 |
| Довжина | 18 мм |
| Розмір під ключ | 8 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 ₴



