
Саморіз чорний по дереву 3.8*64 (250 шт в упаковці)
95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3800064
- +380 (66) 661-20-66
Саморезы для крепления листов гипсокартона к деревянной обрешётке . Изделие имеет потайную головку и острый наконечник. Вся продукция изготовлена из высококачественной стали с фосфатным покрытием. Крепление получается прочным и долговечным. Монтаж такого самореза производится без предварительного засверливания.
В нашем каталоге представлен большой выбор саморезов по дереву . В наличии всегда изделия с такими размерами:
- с диаметром 3,5 мм и длиной от 16 до 60 мм
- с диаметром 3,8 мм и длиной от 65 до 70 мм
- с диаметром 4,2 мм и длиной от 75 до 95 мм
- с диаметром 4,8 мм и длиной от 100 до 152 мм
В залежності від розмірів виробу ми пропонуємо товари в упаковках по 200, 250, 500 і 1000 штук.
Ми раді запропонувати Вам міцні і зручні в роботі саморізи, низькі ціни на весь асортимент кріпильної продукції, швидке оформлення замовлення.
Всі товари продаються оптом і в роздріб. Для оптових покупців при замовленні від 5 упаковок діють знижки від 3% до 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Покриття | Фосфатне |
| Вага упаковки | 0.78 кг |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини, Для гіпсокартону |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.8 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Тип накінечника | Гострий |
| Довжина кріпильного виробу | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Найменування | саморізи по дереву |
- Ціна: 95 ₴


