
Саморіз чорний по дереву 3.8*65 (250 шт в упаковці)
95 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3800065
- +380 (66) 661-20-66
Саморіз для кріплення гіпсокартону до дерев'яної обрешітки . Виріб має потайну головку і гострий наконечник. Вся продукція виготовлена з високоякісної сталі з фосфатним покриттям. Кріплення виходить міцним і довговічним. Монтаж такого саморіза проводиться без попереднього закручування.
У нашому каталозі представлений великий вибір саморізів по дереву . Завжди В наявності вироби з такими розмірами:
- з діаметром 3,5 мм і довжиною від 16 до 60 мм
- з діаметром 3,8 мм і довжиною від 65 до 70 мм
- з діаметром 4,2 мм і довжиною від 75 до 95 мм
- з діаметром 4,8 мм і довжиною від 100 до 152 мм
В залежності від розмірів виробу ми пропонуємо товари в упаковках по 200, 250, 500 і 1000 штук.
Ми раді запропонувати Вам міцні і зручні в роботі саморізи, низькі ціни на весь асортимент кріпильної продукції, швидке оформлення замовлення.
Всі товари продаються оптом і в роздріб. Для оптових покупців при замовленні від 5 упаковок діють знижки від 3% до 5%.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Покриття | Фосфатне |
| Вага упаковки | 0.75 кг |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини, Для гіпсокартону |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.8 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
| Тип накінечника | Гострий |
| Довжина кріпильного виробу | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Найменування | саморізи по дереву |
- Ціна: 95 ₴


