Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки гвинта | Шестигранна |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Клас міцності | 5.8 |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Крок різьби | 1.5 мм |
| Діаметр головки | 17 мм |
| Висота головки | 6.4 мм |
| Довжина гвинта | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Форма болта | Із шестигранною головкою та повною різзю |
| Матеріал болта | Сталь |
| Довжина болта | 25 мм |
| Наявність гайки | Немає |
- Ціна: 3,70 ₴


