Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гвозд будівельний, без покриття (чорний). Застосовується для скріплення різних дерев'яних конструкцій. Використовується переважно в будівництві та побуті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цвяха | Будівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 1.4 мм |
| Довжина цвяха | 30 мм |
| Упаковка | Ящик |
| Вага упаковки | 10 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 660 ₴/ящик


