Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шиферний цвях використовується для кріплення шиферу, профнастилу та інших покрівельних матеріалів до дерев'яної обрітки. Шиферний цвях відрізняється від будь-якого іншого цвяха конструкцією й діаметром капелюшки, яка складається із шайби, покритої оцинкованою сталлю. Під час вибору розміру шиферного цвяха потрібно враховувати суму довжини хвилі шиферу та товщини дерев'яної обрітки. Довжина цвяха має бути більшою, ніж ця сума на 10 мм. Після того як цвях буде забитий, його кінець потрібно загнути, щоб конструкція, під впливом вітру, була міцною й не рухливою. Найпоширешим розміром шиферного цвяха є розмір 5х120 мм. Завжди в наявності паковання по 1 кг. і ящики по 10 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Довжина цвяха | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Ящик |
| Вага упаковки | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Тип цвяха | Покрівельний |
| Матеріал цвяха | Сталь |
| Діаметр стрижня цвяха | 5 мм |
- Ціна: 825 ₴/ящик



