
Круг відрізний по металу ЗАК 125*2,0*22,23
22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12520
- +380 (66) 661-20-66
Круг відрізний по металу ЗАК 125*2,0*22,2
Дані відрізні диски застосовуються для різання виробів і конструкцій з різних металів. Вся продукція відрізняється відмінною якістю і високою ефективністю в роботі. Зерно спеціально підібраний для досягнення кращої якості, швидкості і чистоти різу. Бакелітова основа запобігає перегріванню і підвищує стійкість до руйнування. Також коло посилений сіткою, що підвищує міцність і зносостійкість. Всі ці показники в цілому, дають можливість відрізати метал швидко на високій швидкості обертання.
Відправка замовлення можливі і по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Запоріжабразив |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 40 шт. |
| Товщина | 2 мм |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал кола | Абразив |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
- Ціна: 22 ₴

