
Сітка рабиця в ПВХ покритті 35х35х1,5 м Ø 2,0 мм (шт)
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 353515600520
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка рабиця в ПВХ покритті 35х35 1,2/2,0 мм H1,5 м RAL6005 зелений. Висота рулону 1,5 метра, діаметр дроту 2,0 мм, довжина рулону 10 метрів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип сітки | Захисна |
| Призначення сітки | Для пташиних вольєрів, Універсальна, Для огородження ділянки |
| Ширина | 1.5 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 35 мм |
| Довжина комірки | 35 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Нове |
| Розмір комірки | 35 мм |
| Приховування | Полімерне |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр дроту | 2 мм |
- Ціна: 1 050 ₴

