
Замок навісний Краб FZB 16-23 80 мм (шт.)
220 ₴
- В наявності
- Код: 1623001
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок навісний краб FZB 16-23 80 мм. Замок призначений для закриття складів, гаражів, магазинів.
- Корпус литий
- Габарити 80*70*36 мм
- Ригель із легованої сталі 10 мм
- Комплектація 3 ключі
- Форма ключа півмісяць (фінський)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Колір замку | Коричневий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 36 мм |
- Ціна: 220 ₴

