
Замок врізний FZB 15-84 бронза (шт)
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15-84 AB
+380 (96) 300-94-85
- +380 (66) 661-20-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок дверний FZB 15-84 AB з ручками та фіксатором, застосовується для встановлення на міжкімнатні двері з товщиною полотна до 40 мм. Конструкція замку дає змогу встановлювати на праві та ліві двері.
Розміри:
- Міжосьова відстань 50 мм
- Розміри замку 79х63х12 мм
- Розмір торцевої планки 110х20 мм
- Квадрат 8 мм
- Довжина квадрата 85 мм
Комплектація
- Замок
- Ручки на планці з фіксатором
- Відповідна планка
- Квадрат
- Комплект кріплення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FZB |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір замку | Бронза |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 63 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 79 мм |
- Ціна: 320 ₴

